Sklep-intymny.pl - Sexshop wysyłkowy

Farby do fryzur intymnych

Fryzjerzy intymni i kosmetyczki pracujące w gabinetach kosmetycznych oferujących klientom fryzury intymne przyznają, iż zazwyczaj osoby decydujące się na zrobienie fryzury intymnej zgłaszają chęć farbowania. Wtedy fryzura intymna jest prawdziwą fryzurą, którą można zaskoczyć, zaintrygować partnera i która przyczynia się do wzbogacenia życia erotycznego. Farbowanie fryzur intymnych nie jest żadną trudnością i nie wymaga szczególnych przygotowań i zabiegów.

Farby do fryzur intymnych są specjalnie przygotowanymi farbami, których jednym z najważniejszych celów jest ochrona przed podrażnieniami delikatnej skóry okolic intymnych. Użycie zwykłych farb do włosów jest niebezpieczne i żaden profesjonalny salon kosmetyczny nie używa ich do fryzur intymnych. Farby do fryzur intymnych są specjalnie przygotowanymi produktami, chroniącymi skórę, nie musimy zatem obawiać się uczuleń i innych niepożądanych efektów i śmiało możemy wybierać dowolny kolor. Wśród tych farb dominują zazwyczaj dwie linie kolorystyczne. Pierwsza z nich obejmuje podstawowe, klasyczne kolory, które często stosujemy także przy normalnym farbowaniu - blond, czarny, brąz i kasztanowo-rudy. Dzięki takim kolorom możemy nadać naszej fryzurze intymnej wyrazistego, zdecydowanego koloru czy ukryć siwe włosy. Druga linia barw to intensywne, soczyste kolory jak np. czerwony, niebieski, fioletowy, różowy. Jeśli na fryzurę intymną wybieramy wzór serduszka lub motyla to zdecydowanie muszą mieć one energetyczne barwy. Takie farbowanie włosów okolic intymnych jest doskonałym sposobem na zaskoczenie partnera, dosłowne i metaforyczne ubarwienie życia intymnego.

Farby do fryzur intymnych są zazwyczaj trwałymi farbami, których intensywny kolor utrzymuje się przez okres 4-5 tygodni. Jeśli pojawią się odrosty można udać się na ponowne farbowanie. Są również dostępne farby o krótszym okresie trwałości lub bardzo krótkotrwałe, gdy chcemy np. na jeden wyjątkowy wieczór odmienić nasze życie erotyczne. Farby o żywych kolorach – czerwonym, niebieskim itp. – utrzymują się krócej niż tradycyjny brąz, blond czy czerń. Fryzjer intymny może także całkiem odmienić kolor naszej fryzury intymnej. Producenci kosmetyków stworzyli specjalne rozjaśniające preparaty, bezpieczne dla skóry i pozwalające z ciemnych włosów otrzymać kolor blond.

Zatem wybierajmy kolory, eksperymentujmy, ubarwiajmy nasze życie erotyczne bez obawy o podrażnienie, uczulenie czy przebarwienia skóry. Fryzjerzy intymni profesjonalnie zajmą się stylizacją naszej fryzury intymnej.