Sklep-intymny.pl - Sexshop wysyłkowy

Skąpa bielizna intymna na wyjątkowe okazje

Oprócz interesującej fryzury intymnej i intrygującej biżuterii erotycznej całości zmysłowej stylizacji dopełnia oczywiście kusząca bielizna intymna. Nic tak nie podgrzewa temperatury w sypialni i nie rozgrzewa zmysłów mężczyzny jak skąpa i świetnie dobrana bielizna kobieca. Wbrew pozorom nie ma ona wszystkiego odsłaniać i wyraźnie eksponować okolice intymne, ale jej wabiące właściwości polegają na umiejętnym jednoczesnym odsłanianiu i zasłanianiu, na grze jawności i ukrycia. Bielizna intymna ma kusić, wzbudzać ciekawość i pobudzać wyobraźnię, a nie pokazywać wszystko wprost, bez żadnej tajemnicy. Równocześnie kobieta powinna czuć się komfortowo i seksownie sama dla siebie, a nie wyłącznie dla partnera. Odpowiedni wybór bielizny to czynnik naprawdę urozmaicający nasze życie intymne.

Można postawić na minimalizm, czyli wybrać bieliznę, która bardzo dużo odsłania. Koronkowe stringi, siateczkowe staniki eksponujące biust lub bielizna składająca się tylko z niewielkiej ilości paseczków doskonale nadają się dla odważnych kobiet, nie bojących się przejmować inicjatywy i zaskakiwać swego mężczyzny. Najlepiej prezentują się komplety bielizny, doskonale eksponujące kobiece atuty. Jednakowa stylistyka i kolorystyka stanika i majtek jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż osobne dobranie “góry” i “dołu” bielizny. W tej materii łatwo o “zgrzyt” – zbytnie odsłonięcie sfer intymnych, zły dobór kolorów, co może prowadzić do odwrotnego efektu niż zamierzony. W sklepach z bielizna mamy ogromny wybór seksownych i bardzo kobiecych kompletów. Pamiętajmy, by dobrać bieliznę odpowiednią nie tylko do naszej figury, ale i temperamentu. Nie silmy się na drapieżną zmysłowość, gdy jesteśmy wrażliwymi, delikatnymi osobami. Kobieta sama dla siebie ma czuć się wyjątkowo w założonej bieliźnie. Wtedy zarówno ona, jak i partner odczują pełną przyjemność z doznań erotycznych.

Na skąpych kompletach bielizny intymnej wybór się nie kończy. Możemy zdecydować się na kuszące satynowe koszulki, świetnie zasłaniające i jednocześnie odsłaniające kobiece atuty. Podobnie gorsety – wiązane lub zapinane na haftki, koronkowe i szalenie zmysłowe, eksponujące biust i jednocześnie nie odsłaniające wszystkiego, potrafią nieraz rozbudzić męskie zmysły bardziej niż odsłaniające wszystko stanik i stringi. Oprócz tego interesującymi dodatkami są koronkowe pończochy z seksownym pasem do pończoch, zakładane do kompletu bielizny intymnej.

Oprócz fasonu bielizny ważny jest również jej kolor. Za bardzo zmysłowe i pobudzające wyobraźnię uważa się powszechnie czerń i czerwień, ale i z pozoru niewinna biel potrafi rozpalić zmysły. Mężczyźni są wzrokowcami, więc w tej materii kolor bielizny odgrywa ogromną rolę.