Sklep-intymny.pl - Sexshop wysyłkowy

Zmysłowa biżuteria intymna

Nie tylko interesująca fryzura intymna i intrygujący jej kolor potrafią ubarwić i odmienić życie erotyczne. Od pewnego czasu, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, bardzo modna jest biżuteria intymna. Gwiazdy Hollywoodu nie tylko noszą taki rodzaj biżuterii i opowiadają o niej, ale i poświęcają jej rozdział w swojej książce autobiograficznej! (Jennifer Love Hewitt) Czemu służy biżuteria intymna? Po pierwsze – urozmaiceniu erotycznych doznań, zaskoczeniu partnera, po drugie – poprawieniu samopoczucia samej kobiety noszącej taką biżuterię, po trzecie – niektóre rodzaje zmysłowej biżuterii erotycznej poprzez stymulację narządów płciowych wzmacniają doznania erotyczne.

Jedną z form biżuterii intymnej jest piercing. W profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, które w swojej ofercie zawierają piercing intymny można ozdobić swoje narządy płciowe kolczykiem. Przekłuwane mogą być: wzgórek łonowy, łechtaczka, wargi sromowe mniejsze, wargi sromowe większe i skóra w okolicach łechtaczki i odbytu. Możliwości jest mnóstwo, ale jest również mnóstwo przeciwwskazań. Od budowy anatomicznej każdej kobiety uzależniony jest rodzaj piercingu, któremu może się poddać. Jednocześnie okolice intymne są bardzo wrażliwym obszarem ciała i nawet profesjonalnie, sterylnie wykonany piercing może prowadzić do zapaleń, podrażnień, infekcji i innych niebezpiecznych powikłań. Trzeba zatem dobrze zastanowić się przed podjęciem decyzji, a jeśli zdecydujemy się na piercing intymny poczytajmy profesjonalne lekarskie opinie o tej formie piercingu i wybierzmy naprawdę dobry, sprawdzony gabinet kosmetyczny. Oprócz tradycyjnych kolczyków-kółeczek, można mieć również doczepione łańcuszki, kolczyki o podłużnym kształcie itp. Oczywiście także piersi można ozdobić kolczykiem, delikatnymi łańcuszkami lub specjalnymi klipsami niewymagającymi przekłuwania.

Inną, mniej inwazyjną i kontrowersyjną formą biżuterii intymnej są różnego rodzaju aplikacje przyklejane odpowiednim klejem, nie powodującym podrażnień. Najczęstszym, wybieranym przez Panie elementem są brylanciki. Przyklejane do wzgórka łonowego, łechtaczki, warg sromowych, układane w różne wzory – serduszka, kwiatki, kółeczka, delikatnie połyskujące i bardzo kobiece z pewnością zaskoczą naszego partnera i sprawią, że wspólne noce będą wypełnione nowymi doznaniami. Oprócz brylancików można kupić również delikatne i bardzo zmysłowe aplikacje koronkowe. Nie ma również żadnych trudności z usunięciem ich. Po kilkakrotnym zamoczeniu wodą pozbędziemy się ich bez żadnego bólu i możemy znów eksperymentować z biżuterią intymną.